AGROTUSRYSTYKA ALASKA - ośrodek malowniczo położony w turystycznej miejscowości Żabnica na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.

Gdzie strumyk płynie z wolna, rozsiewa zioła maj, w urokliwej miejscowości turystycznej Żabnica znajduje się ALASKA. Nasz ośrodek jest malowniczo położony na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego na wys. 600 m n.p.m. Nasi goście wypoczywają w komfortowych pokojach dwu-, trzy- oraz czteroosobowych z możliwością dostawki z bezpłatnym Wi-Fi.


Na miejscu można skorzystać z pobytu z wyżywieniem (Uwaga! Można przytyć) lub też z samych noclegów. Na terenie ośrodka do Państwa dyspozycji są: basen otwarty, duży ogród, boisko do siatkówki oraz badmintona, dla najmłodszych plac zabaw. Dla zmotoryzowanych gości oferujemy bezpłatny parking.


Propagujemy aktywny wypoczynek, dlatego też na miejscu można skorzystać z wypożyczalni kijków do nordic walking, rowerów oraz sprzętu narciarskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego ośrodka znajduje się stadnina koni, gdzie można rozpocząć przygodę w siodle lub rozwinąć swoją pasję. Na chwilę relaksu przy kawie, lodach i zimnym piwku zapraszamy do naszego drink baru. Atrakcyjne położenie oraz posiadane zaplecze turystyczno - gastronomiczne umożliwia czynny wypoczynek i korzystanie z naszych usług przez cały rok.Serdecznie zapraszamy do Alaski - Katarzyna i Jan Kupczak

Copyright © AGROTURYSTYKA ALASKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie INIGO A. Ozimiński